Türkiye`nin Yedek Parça Merkezi

0554 307 71 21

Kategori

  • Kategori
  • Audi
  • Seat
  • Skoda
  • Volkswagen
  • Golf 4 - Bora

Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu Birol AKSAN Volkswagen, Audi, Seat, Skoda grubunda yaklaşık 20 yıllık bir yedek parça tecrübesine sahiptir. AKSAN, 19/05/2008 yılında Bursa’da kendi şirketini kurmuş ve hem perakende hem de toptan yedek parça satışı yapmaya başlamıştır.

Ayrıca şirketimiz ülkemizin en önemli otomobil kulüplerinden ikisi olan JETTA TÜRKİYE ve PASSAT B6 TÜRKİYE gruplarının 2017 yılından bu yana yedek parça sponsorluklarını yapmaktan gurur duymaktadır.

Son üç yıldır internet üzerinden çeşitli satış sitelerinde de faaliyet gösteren şirketimiz, sunulan hizmetin kalitesini ve hızını artırmak ve daha geniş çaplı bir ürün yelpazesine ulaşılmasına olarak sağlamak adına www.bmotoyedekparca.com sitesini hayata geçirmiştir. Yedek parça arayışında olan araç sahipleri ve şirketler için toptan ve perakende olarak www.bmotoyedekparca.com üzerinden güvenle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sipariş Verirken:

İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerin doğru ve hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için:

-Aklınıza takılan her türlü soruda site üzerinden ulaşabileceğiniz Messenger ve Whatsapp sipariş hatlarını kullanabilir,

-0 224 250 71 11 numaralı Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

DİKKAT: İhtiyaç duyduğunuz doğru parçayı size en kısa zamanda ulaştırabilmemiz için aracınızın MOTOR KODU ve MODELİNİ doğru girdiğinizden emin olunuz.

 

Yedek Parça ve Biz

Günümüz koşullarında araç sahibi olmak artık lüks olmaktan çıkmış ve neredeyse herkes için bir zorunluluk haline gelmiştir. Değişen bu koşul, araç sahiplerinin omuzlarına araçlarının bakım ve tamir ihtiyaçlarını takip etme ve bu işlemlerde ihtiyaç duyulan ekipmanı tedarik etme sorumluluğunu da yüklemektedir.

Doğadaki her şey bozulabilir. Metaller yorulur, eskir; plastikler delinir, parçalanır; tekstiller yıpranır ve yırtılır; devreler kopar… Araçlarımız, bu farklı malzemelerin bir araya gelmesinden oluştuğu için bir süre sonra zorunlu olarak yedek parçaya ihtiyacımız ortaya çıkar.

Yedek parça çoğu zaman işlevini yitirmiş parçanın yerine konulacak ikame bir ürün olarak görülse de aslında yedek parçanın orijinal kadar iyi ve güvenilir olması, araca uygulandığı zaman başka parça ve ekipmanla uyumluluğu son derece önemlidir. Böylece yedek parça sadece basit bir işlevi yerine getirmekle kalmamalı aracı güvenli, nitelikli, çekici ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılacak hale getirmelidir.

Dolayısıyla şirketimiz size güvenilir, konforlu, uzun süre kullanılabilecek, aracınızın nitelik ve performansını artıracak ürünleri sağlamak üzere hareket etmektedir.

 

 

 

www.bmotoyedekparca.com ‘un SİZE SUNDUKLARI

 

Doğru Parça: Otomobillerin ihtiyaç duydukları yedek parçalar için genelde "orijinal” ve "yan sanayi” tabirleri kullanılmaktadır. Orijinal parçalardan kasıt otomobilin fabrikadaki üretiminde kullanılan ve üretici tarafından kullanılması tavsiye edilen parçalardır. Bu parçalar ihtiyacınızı tam olarak karşılayacaktır. Yan sanayi parçalar ise otomobilinizin ihtiyaç duyduğu yedek parçanın muadil parçalardır ve fiyatlarının orijinal parçalara daha düşük olması nedeniyle tercih edilmektedirler. Şirketimiz bünyesinde yapacağınız yedek parça aramalarında ihtiyaç duyduğunuz güvenlik, konfor, nitelik ve performans attıran ve uzun süre kullanım imkânı veren doğru parçaya hem orijinal hem de yan sanayi ürünlerini bularak ulaşabileceksiniz.

En Çok Çeşit: Şirketimiz bünyesinde ihtiyaç duyduğunuz yedek parçanın çok sayıda muadiline rastlayacaksınız. Dolayısıyla hem fiyat hem de fonksiyon üzerinden alternatif değerlendirmeler yapmanız mümkün olacak ve yedek parça için en doğru tercihi yapabileceksiniz.

Doğru Fiyatlandırma: Yedek parça satın alırken müşterilerin en sık karşılaştıkları sorun ihtiyaç duydukları parçaya ait piyasadaki farklı fiyatlandırmalardır. Aynı parçaya çok yüksek fiyatlar istenilebildiği gibi çok düşük fiyatlarla da bu parçalara ulaşmak mümkün görünmektedir. Şirketimiz, doğru parça yaklaşımına bağlı olarak sizlere en doğru fiyatlandırmayı yapmaktadır.

En İyi Müşteri Desteği: İhtiyaç duyduğunuz yedek parçayı belirlemiş olabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda satın almak istediğiniz ürünün yerine size güvenlik, konfor ve uzun süre kullanım avantajları sağlayabilecek başka ürünler de olabilir. Müşteri Temsilcilerimizsizlerin bu ürünlere ulaşması için gerekeni yapacaklardır.

En İyi Satış Sonrası Hizmet: Şirketimiz satış sonrasında gerek ürünün size ulaşması gerek ürün montajı gerekse üründen kaynaklanabilecek tüm konularda sizlere destek olmakta ve sorunlarınızın çözülmesine katkı sunmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Ödeme: Ödeme sayfamıza geldiğinizde bilgilerinizin çalınması endişesi yaşamayacaksınız. Kredi kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Kargo: Çalıştığımız kargo şirketlerinden size en yakın hizmet veren kuruluşu seçerek, iyi paketlenmiş zarar görmemiş yedek parçalarınıza hızlıca ulaşacaksınız.

Üyelere Özel İndirimler ve Kampanyalar: Sitemize üye olarak alış veriş yapan müşterilerimize özel çeşitli indirimler kazanabilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Logo Brands

Audi
VW
Seat
Skoda
Renault
Mail Listemize Kayıt Olun

En yeni ürün ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun